Entityblock (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Enabled
ro: Activat

en: Block title
ro: Titlul blocului

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: View modes
ro: Moduri de vizualizare
