Entityblock (8.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Block title
fi: Lohkon otsikko

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: View mode
fi: Näyttötila

en: View modes
fi: Näyttötavat
