Entityblock (8.x-1.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Enabled
ja: 有効

en: Block title
ja: ブロックのタイトル

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: View modes
ja: ビューモード
