Entityblock (8.x-1.0-alpha4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Block title
th: ชื่อบล็อค

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: View mode
th: โหมดของวิว

en: View modes
th: โหมดของวิว
