Entityblock (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Block title
sv: Blocktitel

en: Field types
sv: Fälttyper

en: View mode
sv: Visningsläge

en: View modes
sv: Visningsläge
