Entity connect (8.x-2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Add
oc: Apondre

en: on
oc: activat

en: Edit content
oc: Modificar lo contengut

en: About
oc: A prepaus
