Entity connect (8.x-2.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Edit content
bo: ནང་དོན་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: off
bo: ཁ་རྒྱག
