Entity connect (8.x-2.0-rc1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Add
et: Lisa

en: Icons
et: Ikoonid

en: Buttons
et: Nupud

en: on
et: -

en: New content
et: Uus sisu

en: Edit content
et: Muuda sisu
