Entity connect (8.x-2.0-rc1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Add
lv: Pievienot

en: Icons
lv: Ikonas

en: Edit content
lv: Labot lapas saturu

en: Text only
lv: Tikai teksts

en: Icon only
lv: Tikai ikona
