Entity connect (8.x-2.0-rc2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Add
cs: Přidat

en: Icons
cs: Ikony

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Text only
cs: Pouze text

en: Icon only
cs: Pouze ikony
