Entity connect (8.x-2.0-rc2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Icons
hu: Ikonok

en: Buttons
hu: Gombok

en: on
hu: be

en: New content
hu: Új tartalom

en: Edit content
hu: Tartalom szerkesztése

en: Text only
hu: Csak szöveg

en: Icon only
hu: Csak ikon

en: off
hu: ki
