Entity connect (8.x-2.0-rc2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Add
ja: 追加

en: Icons
ja: アイコン

en: Buttons
ja: ボタン

en: New content
ja: 新しいコンテンツ

en: Edit content
ja: コンテンツの編集

en: off
ja: オフ
