Entity connect (8.x-2.0-rc2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Add
ta: சேர்

en: Icons
ta: குறுபடங்கள்

en: Buttons
ta: விசைகள்
