Entity connect (8.x-2.0-rc2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Add
uk: Додати

en: Icons
uk: Іконки

en: Buttons
uk: Кнопки

en: on
uk: увімкнено

en: New content
uk: Нове на сайті

en: Edit content
uk: Редагувати вміст

en: Text only
uk: Тільки текст

en: Icon only
uk: Тільки іконка

en: off
uk: вимкнено
