Entity connect (8.x-2.0-rc3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Add
ar: إضافة

en: Buttons
ar: الأزرار

en: Text only
ar: النص فقط
