Entity connect (8.x-2.0-rc3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Add
el: Προσθήκη

en: Icons
el: Εικονίδια

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: on
el: ανοικτό

en: off
el: κλειστό
