Entity connect (8.x-2.0-rc3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Add
gl: Engadir

en: Icons
gl: Iconas

en: Buttons
gl: Botóns

en: Edit content
gl: Editar contido

en: Text only
gl: So texto

en: Icon only
gl: So icona
