Entity connect (8.x-2.0-rc3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Icons
kn: ಚಿಹ್ನೆಗಳು

en: on
kn: ನಲ್ಲಿನ

en: Text only
kn: ಪಠ್ಯ ಮಾತ್ರ
