Entity connect (8.x-2.0-rc3) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Buttons
nl: Knoppen

en: on
nl: op

en: New content
nl: Nieuwe inhoud

en: Edit content
nl: Inhoud bewerken

en: Text only
nl: Alleen tekst

en: Icon only
nl: Alleen pictogram

en: off
nl: uit
