Entity connect (8.x-2.0-rc4) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Add
it: Aggiungi

en: Icons
it: Icone

en: Buttons
it: Pulsanti

en: on
it: il

en: off
it: di sconto
