Entity connect (8.x-2.0-rc4) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Add
vi: Thêm

en: Icons
vi: Biểu tượng

en: on
vi: vào

en: Edit content
vi: Sửa nội dung

en: Text only
vi: Chỉ trình bày bản văn

en: Icon only
vi: Chỉ trình bày icon

en: off
vi: tắt
