Entity connect (8.x-2.0-rc4) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Add
es: Agregar

en: Icons
es: Iconos

en: Buttons
es: Botones

en: on
es: activo

en: New content
es: Nuevo contenido

en: Edit content
es: Editar contenido

en: Text only
es: Sólo texto

en: Icon only
es: Sólo icono

en: off
es: desactivado
