Entity connect (8.x-2.0-rc4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Add
eu: Gehitu

en: Icons
eu: Ikonoak

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Edit content
eu: Editatu edukia
