Entity connect (8.x-2.0-rc4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Add
he: הוספה

en: Icons
he: אייקונים

en: Buttons
he: כפתורים

en: Edit content
he: ערוך תוכן
