Entity connect (8.x-2.0-rc4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: on
lt: -
