Entity connect (8.x-2.0-rc4) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Add
sk: Pridať

en: Icons
sk: Ikony

en: Edit content
sk: Upraviť obsah

en: Text only
sk: Iba text

en: Icon only
sk: Iba ikony
