Entity Group Field (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Multiple
bo: དུ་མ

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Collapse
bo: ཚུར་བསྡུ

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Weight for row @number
bo: ཕྲེང་@number་ཡི་ལྗིད་ཚད
