Entity Group Field (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Groups
cy: Grwpiau

en: Remove
cy: Symud

en: Edit
cy: Golygu

en: Multiple
cy: Lluosog

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Select
cy: Dewis

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau
