Entity Group Field (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Groups
es: Grupos

en: Group
es: Grupo

en: Remove
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Multiple
es: Múltiple

en: Required
es: Obligatorio

en: Widget
es: Control

en: Group Name
es: Nombre de grupo

en: Select
es: Seleccionar

en: Restore
es: Restaurar

en: Autocomplete
es: Autocompletar

en: Collapse
es: Plegar

en: View mode
es: Modo de vista

en: Weight for row @number
es: Peso para la fila @number

en: @name field is required.
es: El campo @name es obligatorio.

en: List of @type values
es: Listado de valores de @type

en: Tokens for lists of @type values.
es: Cadenas de reemplazo para listas de valores de @type

en: Confirm removal
es: Confirmar la eliminación

en: @label tokens.
es: Tokens de @label.

en: @type type with delta @delta
es: Tipo @type con delta @delta
