Entity Group Field (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Multiple
kn: ಅನೇಕ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Group Name
kn: ಸಮೂಹದ ಹೆಸರು

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Autocomplete
kn: ಸ್ವಯಂಪೂರ್ಣಗೊಳಿಕೆ

en: Collapse
kn: ಕುಸಿಯು/ಕುಗ್ಗಿಸು
