Entity Group Field (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Group
ps: ګروپ

en: Remove
ps: لركول

en: Edit
ps: سمون

en: Required
ps: غوښتى

en: Widget
ps: کاروونی

en: Select
ps: غوره

en: Collapse
ps: غونډول
