Entity Group Field (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Remove
th: เอาออก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Required
th: จำเป็น

en: Widget
th: วิดเจ็ต

en: Select
th: เลือก

en: Collapse
th: การรวมคอลัมน์

en: View mode
th: โหมดของวิว

en: Weight for row @number
th: น้ำหนักของแถวที่ @number

en: @name field is required.
th: @name ยังไม่ทำรายการนี้
