Entity Group Field (1.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Group
am: ቡድን

en: Remove
am: አስወግድ

en: Edit
am: አርትእ

en: Help text
am: የእርዳታ ጽሑፍ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ

en: Link to the entity
am: ከአካሉ ጋር አገናኝ
