Entity Group Field (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Groups
bs: Grupe

en: Group
bs: Grupa

en: Remove
bs: Ukloni

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Help text
bs: Pomoćni tekst

en: Required
bs: Obavezno

en: Label
bs: Oznaka
