Entity Group Field (1.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Groups
eo: Grupoj

en: Remove
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Help text
eo: Helpa teksto

en: Multiple
eo: Multopa

en: Required
eo: Bezonata

en: Label
eo: Etikedo.

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Link to the entity
eo: Ligilo al la ento
