Entity Group Field (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Help text
eu: Laguntza testua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Label
eu: Etiketa

en: Group name
eu: Talde izena

en: Restore
eu: Leheneratu

en: Collapse
eu: Tolestu
