Entity Group Field (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Groups
gu: જૂથો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Remove
gu: લોપ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Help text
gu: મદદ સંદેશ

en: Multiple
gu: અનેક

en: Required
gu: જરૂરી

en: Label
gu: શિર્ષક
