Entity Group Field (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Groups
hi: समूह

en: Group
hi: समूह

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Help text
hi: मदद के लिए जानकारी

en: Multiple
hi: विभिन्न

en: Required
hi: ज़रूरी

en: Label
hi: लेबल

en: Restore
hi: पुनर्स्थापित

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली

en: Weight for row @number
hi: @number पंक्ति के लिए वजन

en: Link to the entity
hi: इकाई से लिंक करें
