Entity Group Field (1.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Label
ka: სათაური
