Entity Group Field (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Group
km: ក្រុម

en: Remove
km: យកចេញ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Help text
km: អត្ថបទ​ជំនួយ

en: Multiple
km: ច្រើន

en: Required
km: ទាមទារ

en: Label
km: ស្លាក

en: Collapse
km: វេញ

en: Weight for row @number
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​ជួរដេក @number
