Entity Group Field (1.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Help text
my: အကူအညီ စာသား

en: Multiple
my: အများအပြား

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Label
my: အညွန်း
