Entity Group Field (1.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Required
ne: आवश्यक

en: Label
ne: लेबल

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
