Entity Group Field (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Groups
ta: குழுமம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Help text
ta: வணக்க உரை

en: Multiple
ta: பன்மடங்கு

en: Required
ta: தேவை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை

en: Weight for row @number
ta: வரிசை @number-யின் எடை
