Entity Group Field (1.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Label
ug: بەلگە

en: Restore
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش
