Entity Group Field (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Groups
kk: Группалар

en: Remove
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Help text
kk: Анықтама

en: Required
kk: Қажетті

en: Label
kk: Атауы
