Entity Group Field (1.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Label
si: ලේබලය
