Entity Group Field (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Remove
sl: Odstrani

en: Edit
sl: Uredi

en: Help text
sl: Besedilo za pomoč

en: Required
sl: Obvezno

en: Label
sl: Oznaka
