Entity Group Field (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sq: Hiq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Help text
sq: Tekst ndihmues

en: Multiple
sq: Shumëfishe

en: Required
sq: Kërkohet
