Entity Group Field (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Help text
te: సహాయపు పాఠ్యం

en: Multiple
te: బహుళ

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Label
te: లేబుల్

en: Group name
te: గుంపు పేరు

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
