Entity Group Field (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Groups
ar: مجموعات

en: Group
ar: المجموعة

en: Remove
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Help text
ar: نص المساعدة

en: Multiple
ar: متعدد

en: Required
ar: ضروري

en: Label
ar: التسمية

en: Group name
ar: اسم المجموعة

en: Restore
ar: استرجاع

en: Collapse
ar: طي

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Weight for row @number
ar: وزن السطر @number
